نسل جدید محصولات mg

نسل جدید MG و EMG

نسل جدید MG

محصول MG از هر نظر بهبود یافته است. مکانیکال سیل الاستومر سری MG بیش از ۳۵ سال است که به بازار عرضه شده و خود را به عنوان استاندارد آب بندی برتر جهان برای پمپ ها در بخش های مختلف صنعتی و کاربردها معرفی کرده اند. به تازگی شرکت بروگمن مقاله ای را منتشر کرده است تحت عنوان : بزودی نسل جدید MG و EMG را وارد بازار خواهد کرد.

نسل جدید محصولات mg

بهبود اثر بخشی محصول MG

قابل بهبود نیست؟!ما به هر حال این کار را کردیم. با نسل بعدی MG ، سیل های الاستومر شرکت بروگمن استاندارد جدید و بی نظیری را در صنعت ایجاد می کنند. حداکثر قابلیت اطمینان و ایمنی با یک طراحی مهر و موم شده برای دوره های کاری به ویژه طولانی حتی در شرایط سخت قابل فعالیت است.
از این نمی تواند آسان تر باشد: سری eMG با سری MG 100٪ سازگار است و بدون هیچ گونه تلاش و تنظیم می توان آنها را با هم جایگزین کرد.
شرایط فروش بی نظیر – صرف نظر از اینکه از کدام مواد استاندارد و کدام نوع محصول استفاده می کنید. می توانید به راحتی سیل MG را به سری eMG تغییر دهید!
طول نصب استاندارد و کوتاهتر
eMG با ۲۰٪ کاهش طول نصب و صندلیG6 از نوع ثابت ، مشخصات فنی مشابه سایر محصولات سری MG را ارائه می دهد و از هر نظر ایده آل برای فضاهای بحرانی مناسب است.
مدل کوتاه شده دیدگاههای جدیدی را در ساخت پمپ ارائه می دهد. تنظیمات ابعادی سفارشی و هندسه صندلی ثابت دیگر برای هر دو تغییر طول نصب ممکن است.

xlarge

اختراع دیسک peek-ptfe

دیسک سیل مکانیکی را بر روی شافت تثبیت و متمرکز می کند و باعث می شود در شرایط مختلف باری، عملکرد بهبود یافته ای داشته باشد ، بنابراین عملکرد دقیق را تضمین می کند.

PTFE ( polytetrafluoroethylene ) با مقاومت فوق العاده شیمیایی و حرارتی شناخته می شود. همچنین کمترین ضریب اصطکاک در کل مواد جامد را دارد. به دلیل کشش سطحی بسیار پایین ، در واقع هیچ ماده ای وجود ندارد که به PTFE چسبیده باشد.

((PEEK از سری ویژگی های پلی اترترکتون مقاومت در برابر مواد شیمیایی و درجه حرارت بالا را می توان اشاره نمود. ترکیبPTFE با PEEK از طریق استحکام مکانیکی و پایداری مکانیکی خود که بالاتر از بسیاری از ترموپلاستیک ها است ، برتری ویژه ای به این محصول داده است.
نتیجه این نوآوری: سایش عالی و حرکت کشویی کاملا دقیق، استحکام و یا حداقل سایش و به دلیل سطح خود شونده استفاده قابل اعتماد در مناطق مختلف کاربرد دارد.

ویژگی های سری جدید eMG

مواد نوآورانه صورت eSiC

سری eMG را می توان در ترکیب های مختلفی از مواد عرضه کرد. جدید و کارکرد در دامنه های مختلف با بهینه سازی مواد بکار رفته در eSiC-Q7 است که باعث می شود: اصطکاک با کارایی بالا و مواد بهینه شده با خواص هیدرودینامیکی.

در عمل ، استفاده از eSiC-Q7 به معنای حداکثر ۵۰٪ دوره کار طولانی تر در مقایسه با مواد SiC (Q1 / Q2) می باشد، خاصیت اضطراری در حال اجرا و مصرف انرژی کمتر است. آزمایش های مشتری که به صورت طولانی مدت بر روی این قطعه صورت گرفته این کارآیی را اثبات کرده است.

اتلاف گرما بهبود یافته است

یک تغییر در قسمت جلویی سیل صورت گرفته که باعث شده در حدود ۵۰٪ تحمل ضریب حرارت و گرما را در محیط کار تضمین می کند. این کار باعث کاهش بار حرارتی اساسی در قسمت های کشویی در کارکرد استاندارد می شود و در صورت بروز خطا ، ایمنی بیشتری ایجاد می کند. همچنین تأثیر مثبتی در تمدید دوره عملیاتی دارد.

طراحی بهینه سازی حلقه ها

غالباً تقلید شده از سری MG می باشد، اما هرگز تکراری نیست: طراحی مخصوص باعث کاهش صدای زوزه می شود که این یکی از دستور العمل های مخفی سری MG برای موفقیت بوده است. این دستور العمل موفق در اصل با کیفیتی بهتر برای سری eMG ساخته شد.
طراحی جدید ، استفاده از FEM بهینه شده ، دارای عملکرد بهبود یافته برای حرکات شافت است که اثرات لغزش را به حداقل می رساند.
علاوه بر این ، شافت در طول مونتاژ از محافظت فوق العاده ای بر روی کل طول مهر و صورت سیل برخوردار است. کاهش قطر بیرونی شانه آب بند مکانیکی پشتیبانی از حلقه های نگهدارنده یا حلقه های فاصله دهی کوچکتر را امکان پذیر می سازد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.